/ / Etsningar
nr 239 3156
Etsningar
2 st, Landskap, 1800-tal, 31 x 40
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 maj 2003
100 kr
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr
ledande budet*